Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > РПР ініціює громадські обговорення по впровадженню е-петицій

РПР ініціює громадські обговорення по впровадженню е-петицій

6 квітня 2015 року запрошуємо на круглий стіл щодо запровадження електронних петицій в Україні за участі представників Адміністрації Президента України, депутатів Верховної Ради України, українських і міжнародних громадських експертів та науковців. Захід відбуватиметься о 13:00 в готелі “Україна” (зала “Ансамблея) за адресою вул. Інститутська 4.

На порядку денному запровадження першого інструменту е-демократії – електронної петиції.У Верховній Раді України зареєстровано два тематичні законопроекти (від Президента України № 2299 та альтернативний проект № 2299-1 від депутатів фракції “Самопоміч”). Розробниками альтернативного проекту є група Електронної демократії Реанімаційного пакету реформ за підтримки Центру розвитку інновацій Києво-Могилянської академії.

Запрошуємо ознайомитися з документами:

Проект Закону № 2299 про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції

Ініціатор законопроекту: Президент України Порошенко П.О.

Проект Закону № 2299-1 про внесення змін до законів України “Про звернення громадян” та “Про Регламент Верховної Ради України” (щодо електронної форми звернення та електронної петиції)

Ініціатори законопроекту: народні депутати Кишкар П.М. та Опанасенко О.В.

Аналітичні матеріали, підготовлені групою з електронної демократії Реанімаційного Пакету Реформ:

Просимо зареєструватися на захід тут за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/12fQtlgwDdC-sRG1HXj_LyXiLTkLy0Kg1ovfIPImGljk/viewform?edit_requested=true

Опитувальник “Що Ви думаєте щодо впровадження електронних петицій в Україні?”

Надсилайте ваші питання та пропозиції на info@enarod.org.

УВАГА! Для акредитації зателефонуйте за номером: 050 97 93 596 (Тетяна Кириленко).

ВГОРУ