Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > РПР і міністр юстиції тестували роботу Центру надання адміністративних послуг

РПР і міністр юстиції тестували роботу Центру надання адміністративних послуг

Реанімаційний пакет реформ і міністр юстиції Павло Петренко зробили реальну реформу у сфері адміністративних послуг. Найнеобхідніші адмінпослуги – довідки про реєстрацію, витяги з реєстрів, закордонні і внутрішні паспорти – тепер видають в одному місці – Центрі надання адміністративних нпослуг (ЦНАП).

Центри було створено раніше, але відомства не хотіли віддавати свої довідки новоутвореним центрам. “Реаніматори” з групи Адміністративної реформи Віктор Тимощук, Олександр Солонтай, Микола Виговський переконали міністра провести через Уряду Постанову, яка остаточно і безповоротно зобов’язує всі відповідні відомства передати функції із оформленнядокументів для громадян у ЦНАПи.

Сьогодні міністр юстиції  Павло Петренко протестував, як працюють ЦНАП у Києві. Приїхав до ЦНАПу у Києві і подав заявку на оформлення закордонного паспорту. Вся процедура зайняла у міністра не більше 20 хвилин- від написання заяви до фотографування.

“Такі центри – зручні для громадян – мають працювати при кожній районній державній адміністрації,” – сказав міністр юстиції Павло Петренко. Експерт групи з адмінреформи РПР Олександр Солонтай додав:”Скрізь, де Центри надання адміністративних послуг працюють недостаньо ефективно, громадяни мають вимагати від місцевої влади – мера і голови райдержадміністрації – щоби вони організували цю роботу належним чином”.

солонтай

ВГОРУ