Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Розпочалося публічне обговорення Дорожньої карти реформ РПР

Розпочалося публічне обговорення Дорожньої карти реформ РПР

Позначки:

Менше року залишається до обрання нового президента і парламенту України. Без сумніву результати виборів будуть визначальними для вибору вектору і темпу розвитку держави на наступний 5-річний післявиборчий цикл. Є високий ризик, що під час виборчої кампанії програму дій для України буде підмінена політтехнологічними маніпуляціями і популістськими гаслами.

Відповідаючи на ці виклики, найбільша коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ, презентує Дорожню карту реформ – оновлене експертне бачення пріоритетів реформування і розвитку країни на наступні п’ять років у 21 сфері державної політики.

30 жовтня розпочалося місячне публічне обговорення проекту Дорожньої карти реформ, до якого Реанімаційний Пакет Реформ  запрошує профільних експертів, фахівців органів державної влади і місцевого самоврядування, представників  бізнесу і фахових асоціацій, усіх активних громадян,  а також політиків і політичні сили, які мають намір брати участь в президентських і парламентських виборах наступного року. Публічне обговорення є останнім етапом підготовки Дорожньої карти реформ, адже мета цього документу – підготувати програму дій для України, яка може бути покладена у виборчі програми кандидатів в президенти і до нового парламенту, а далі – бути послідовно впроваджена ними в державну політику, у разі отримання довіри виборців.

Знайомитися з текстом Дорожньої карти реформ можна за посиланнями:

Повний текст ДКР 

1. Конституційна реформа

2. Судова Реформа

3. Реформа органів правопорядку

4. Антикорупційна реформа

5. Національна безпека

6. Реформа виборчого законодавства

7. Реформа публічної адміністрації

8. Реформа місцевого самоврядування і децентралізація

9. Електронна демократія

10. Муніципальний розвиток

11. Економічний розвиток

12. Податкова і бюджетна реформа

13. Реформа фінансового сектору і пенсійної системи

14. Реформа енергетичного сектору

15. Охорона довкілля

16. Реформа системи охорони здоров’я

17. Реформа освіти і науки

18. Медіа-реформа

19. Культура

20. Молодіжна політика

21. Реформа політики національної пам’яті 

Пропозиції щодо цілей та завдань ДКР можна буде надати в онлайн в ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ.

Протягом листопада також планується проведення публічних тематичних обговорень Дорожньої карти з ключових блоків державної політики, зокрема, економічний розвиток (09.11), публічне управління (13.11), верховенство права (15.11).

Крім того, публічні обговорення ДКР відбудуться на регіональному рівні за підтримки – партнерів РПР – місцевих коаліцій за реформи.

ВГОРУ