Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Рекомендація щодо підтримки Юлії Дроговоз на посаду голови ДФС

Рекомендація щодо підтримки Юлії Дроговоз на посаду голови ДФС

Міністру фінансів України

пані Наталії Енн Яресько

 Реанімаційного Пакету Реформ

 

Шановна пані Наталіє!

 Ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, що об’єднались для пришвидшення реформування країни “Реанімаційний пакет реформ” (далі РПР) висловлює Вам свою повагу.

 Ви очолюєте, за дорученням Прем’єр-Міністр України А. Яценюка, конкурсну комісію по відбору кандидатури на посаду голови ДФС. Ми сподіваємось, що конкурс буде проведено прозоро і ДФСУ очолить незаангажований професіонал.

 Команда Реанімаційного Пакету Реформ даним листом висловлює підтримку експерту  ініціативи Дроговоз Юлії Сергіївні як кандидату на посаду голови ДФС.

 Дроговоз Юлія Сергіївна  майже рік є експертом РПР.  Вона – професійний аналітик, фахівець з питань оподаткування.  Пані Дроговоз є співавтором багатьох законопроектів та автором публікацій і статей в бухгалтерських спеціалізованих виданнях, має досвід публічних виступів.

 Брала участь у розробці законопроектів, останні з яких:

  1. Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень», зареєстрований 02.02.2015 р. за № 1918.
  2. Проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування неприбуткових організацій)», зареєстрований 05.02.2015 р. за № 2049 (прийнятий в першому читанні).

 За період співпраці на платформі РПР Юля Дроговоз проявила себе як патріот, людина, яка має лідерські якості, креативна та порядна.

 З повагою,

голова Секретаріату

ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ»

Артем Миргородський

ВГОРУ