Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > “Рейтинг формування ОТГ очолили Житомирська, Хмельницька та Дніпропетровська області” – Негода

“Рейтинг формування ОТГ очолили Житомирська, Хмельницька та Дніпропетровська області” – Негода

Станом на кінець березня 2018 року, рейтинг формування ОТГ в Україні очолюють Житомирська, Хмельницька, Дніпропетровська, запорізька та Волинська області.

Це на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.

Рейтинг був сформований Мінрегіоном, з огляду на кількість ОТГ (враховувалися і дані тих громад, документи яких станом на 16.06.2017 року перебувають в ЦВК для призначення перших виборів, площа ОТГ, територіальні громади (місцеві ради), що об’єдналися; кількість ОТГ з чисельністю менше 5 тис. осіб. Порівняно з минулорічним рейтингом, був доданий ще один параметр – частка площ області, охоплених перспективним планом.

Найкращу динаміку за понад рік з моменту формування попереднього аналогічного рейтингу (з 1 січня 2017 року до 30 березня 2018 року) продемонстрували Харківська (піднялась у рейтингу на 7 позицій, Волинська (+6 позицій), Запорізька (+6 позицій), Херсонська (+4 позиції) та Кіровоградська (+3 позиції) області.

Найгірша динаміка у Тернопільщини, яка опустилась на десять сходинок, з третього на 13 місце, імовірно, за рахунок замороження процесів децентралізації порівняно з динамікою формування ОТГ у інших регіонах.

Нагадаємо, сьогодні, 3 квітня, нардепи розглянуть законопроекти, необхідні для завершення формування законодавчого поля реформи децентралізації

Підписуйтеся також на наш канал у Telegram, щоб не пропустити актуальні новини та події

ВГОРУ