Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Регіональний напрямок РПР очолив Іван Омелян

Регіональний напрямок РПР очолив Іван Омелян

У конкурсі на заміщення вакантної посади регіонального координатора РПР переміг Іван Омелян.

Раніше Іван координував роботу Відкритого університету реформ проекту Реанімаціного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права. Він добре знає, що відбувається на локальному рівні і має досвід створення то розвитку місцевих ініціатив – є засновником громадських організацій “Файне місто” та “Освітньо аналітичного Центру Розвитку Громад”. Також він має значний досвід адвокаційної роботи – був координатором Громадського руху Чесно в Тернопільській області.

“Я вдячний за довіру РеанімаційномуПакету Реформ та добре усвідомлю той виклик, який зараз стоїть перед нами та всім громадським суспільством.

Якщо в Києві реформи  постійно є новинами дня, то в регіонах ви дуже рідко зможете почути про будь-які структурні зміни. Не працюючи над імплементацією реформ на локальному рівні, ми отримуємо консервацію розвитку країни в регіонах і стаємо прогресивним осввіченим реформаторами печерських пагорбів, але дуже відірваними від реального життя людей в маленьких громадах. В РПР це розуміють і саме тому наша регіональна співпраця має наметі допомогти громадському суспільству на місцевому рівні консолідуватись навколо імплементації реформ та позитивних перетворень своїх громад. Гордий, що мені випала честь стати комунікатором між одними з найкращих експертів у країні та найактивнішими представниками громадянського суспільства в регіонах. Знаю, що разом ми можемо значно більше!”

На посаді регіонального координатора Іван буде розвивати відносини коаліції РПР з громадськими платформами на локальному рівні, сприяти об’єднанню активних громадян в регіонах та допомагати їм формувати коаліції на місцях. Крім того, регіональний координатор сприятиме плануванню діяльності цих ініціатив з пріоритетом на місцеву проблематику.

Керівник Секретаріату РПР Артем Миргородський розповів, що в РПР тривалий час планували побудувати механізм передачі досвіду і методологію розбудови коаліційної роботи на місцевий рівень.

“Наприкінці 2016 року Рада РПР затвердила принципи регіональної співпраці, за якими протягом року ми вивчимо наявність існуючих коаліцій та згідно визначених критеріїв затвердимо співпрацю з кращими регіональними коаліціями. РПР передасть свій інституційний досвід та поділиться навичками комунікаційної та адвокаційної роботи. Ми сподвіаємося, що вже цього року Україна почує про щонайменше п’ять регіональних коаліцій, які матимуть власні назви, діятимуть незалежно і одночасно будуть регіональними партнерами РПР. Ми віримо, що саме об’єднана в потужну коаліцію громадськість здатна якісно вплинути на місцеву владу, бізнес і медіа та значно вплинути на покращення

ВГОРУ