Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Регіональні журналісти дізналися про ключові виклики конституційної реформи

Регіональні журналісти дізналися про ключові виклики конституційної реформи

6 червня в офісі Реанімаційного Пакету Реформ пройшов тренінг для регіональних журналістів “Конституційна реформа: гострі питання сьогодення”.

26 журналістів з усієї Україні обговорили з авторитетними експертами ключові питання, пріоритети та виклики конституційної реформи.

334

Зокрема, Володимир Шаповал, суддя Конституційного Суду у відставці, головний експерт групи РПР “Конституційна реформа” прочитав лекцію на тему: “Конституція як суспільна угода”.

333

Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради РПР, пояснив що отримають і що втратять регіони завдяки децентралізації влади.

335

Роман Куйбіда, заступник голови правління Центру політико-правових реформ, головний експерт групи РПР “Судова реформа”, в свою чергу, презентував експертне бачення, чи буде судова реформа, яка була запущена голосуванням змін до Конституції та імплементаційних законів, успішною.

Відомий журналіст та медіа тренер Андрій Куликов розповів колегам з регіонів, як і чому треба писати про конституційну реформу.

Тренінг – частина інформаційної кампанії “КонституціЯ”, що  відбувається в межах проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER). Він реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

w

 

ВГОРУ