Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Реформи для нового президента від РПР: активісти склали план роботи для Порошенка

Реформи для нового президента від РПР: активісти склали план роботи для Порошенка

Активісти РПР планують взяти під контроль нового президента і розраховують, що він охоче на це погодиться.

Кризовий центр

Про 27 травня це активісти РПР –  Світлана Заліщук, Ганн Гопко, Олег Мацех і Ольга Галабала – розповіли на прес-конференції в Українському кризовому центрі. Також активісти назвали пріоритетні напрямки реформ, які президент має робити разом із громадянським суспільством.

10 реформ для нового президента

Серед пріоритетів  роботи нового президента активісти бачать підписання Угоди про Асоціацію з ЄС у повному обсязі 27 червня 2014 р., встановлення відкритості влади і контролю громадянського суспільства за всіма гілками влади, в тому числі, відкритість і готовність до контролю з-боку громадянського суспільства має продемонструвати президент. Для цього майбутній президент, яким, за попередніми даними Центрвиборчокму, стає Петро Порошенко, має продати свій бізнес, в тому числі, і медіа-бізнес: 5-й канал. Всі призначення президента мають відбуватися під контролем громадськості Активісти РПР пропонують новому президенту підтримати законопроекти та інші ініціативи, що забезпечать відкритість і підконтрольність усіх гілок влади, а також підтримають подальший соціально-економічний розвиток України у таких напрямках:

Виборче законодавство:

Свобода слова

Медіа-реформа:

Реформа судової системи, міліції і прокуратури

Боротьба з корупцією

Президент має підписати Указ про основні засади (стратегію) державної антикорупційної політики в Україні (в редакції Реанімаційного Пакету Реформ) Брати максимальну участь в ухваленні законів, розроблених Реанімаційним Пакетом Реформ:

Економічні реформи  

Конституційна реформа

Децентралізація

Адміністративна реформа

ВГОРУ