Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Рейтинг підтримки реформ. РПР перевірить кандидатів у Президенти

Рейтинг підтримки реформ. РПР перевірить кандидатів у Президенти

Позначки:

27 лютого Реанімаційний Пакет Реформ організував публічну дискусію з представниками кандидатів у Президенти “Порядок денний реформ для України. У заході взяли участь народні депутати, уповноважені представляти кандидатів – Олега Ляшка, Петра Порошенка, Андрія Садового, Анатолія Гриценка, Юлію Тимошенко.

Представникам виборчих штабів кандидатів було вручено опитувальники щодо пропозицій реформ від РПР. Представники штабу Володимира Зеленського не з’явилися на дискусії, хоч і були запрошені. Опитувальник “Зе!команда” отримала пізніше того ж дня.  

У документі 57 пріоритетів, розподілених за 4 блоками: національна безпека, верховенство права, публічне управління, економіка і соціальний розвиток. Під кожним пріоритетом 3 опції: підтримую, не підтримую, власна позиція. Опрацювавши всі блоки, кандидати у Президенти покажуть – чи співпадає їх бачення з позицією РПР. Варіант власної позиції в опитувальнику передбачає, що кандидат прокоментує той чи інший пріоритет, з якого громадськість зробить висновки про його бачення. 

Кандидати засвідчують документ особистим підписом і несуть повну відповідальність за виконання підтриманих пунктів у разі перемоги на виборах Президента.

Опитувальник: Пропозиції РПР щодо пріоритетів реформ для України кандидатам у Президенти

Результати опитування кандидатів у Президенти РПР опублікує після отримання інформації від команд кандидатів. Слідкуйте за новинами і робіть усвідомлений вибір!

ВГОРУ