Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Реанімаційний Пакет Реформ закликає Тетяну Чорновол до конструктивної дискусії про антикорупційне бюро

Реанімаційний Пакет Реформ закликає Тетяну Чорновол до конструктивної дискусії про антикорупційне бюро

Ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ підтримує пакет законопроектів з питань протидії корупції, схвалених Урядом 22 серпня, у тому числі щодо Національного антикорупційного бюро. Ці законодавчі ініціативи були підготовлені разом з експертами РПР і ми очікуємо політичної волі від влади щодо створення цього важливого органу. Зокрема, звертаємось до Президента України із закликом якнайшвидше подати зазначені законопроекти до Верховної Ради України.

РПР високо оцінює підтримку цим законопроектам, висловлену урядовою командою, зокрема Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком, Міністром Кабінету Міністрів Остапом Семераком, Міністром юстиції Павлом Петренком та колективом Міністерства юстиції. Експерти також пропонують розпочати широку суспільну дискусію в державі щодо цього законопроекту після його внесення до Парламенту.

Ініціатива Реанімаційний Пакету Реформ вважає некоректним те, як Тетяна Чорновол трактує окремі положення законопроекту про створення «Національного антикорупційного бюро України». РПР вважає деструктивними і безпідставними особисті звинувачення на адресу експертів з антикорупційної групи РПР.

Ми запрошуємо Тетяну Чорновол та всіх охочих до професійної дискусії за круглим столом, який пропонуємо провести за участі представників влади, міжнародних експертів та журналістів. Всі конструктивні пропозиції мають бути почуті та взяті до уваги.

Реагуючи на критику в блозі Тетяни Чорновол, експерти РПР наголошують, що діяльність Національного антикорупційного бюро буде спрямована, насамперед, на високопосадову корупцію в публічному секторі. Для того, щоб в цьому не виникало сумніву, положення, на які звернула увагу в своєму матеріалі Тетяна Чорновол, можуть бути змінені.

Представники Реанімаційного Пакету Реформ поважають громадську та журналістську діяльність Тетяни Чорновол та закликають її не знищувати ініціативу із заснування в Україні вкрай важливого антикорупційного органу. РПР зробить все можливе, для того, щоб в країні з’явився та почав ефективно працювати такий орган.

ВГОРУ