Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Реанімаційний Пакет Реформ відвідав ще три міста з презентацією Регіональної співпраці

Реанімаційний Пакет Реформ відвідав ще три міста з презентацією Регіональної співпраці

Реанімаційний Пакет Реформ – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні, – продовжує втілювати стратегію Регіональної співпраці.
Артем Миргородський, керівник Секретаріату РПР та Іван Омелян, регіональний координатор продовжують публічні презентації співпраці в різних містах України. На початку квітня вони зустрілися з громадськими активістами в Тернополі, Хмельницькому та Богуславі.
До презентації в Тернополі долучилося 34 громадських активісти, які отримали мотивацію та поштовх до подальшої роботи та об’єднання. Представники ГО Тернополя одразу виявили зацікавленість та бажання створити коаліцію й у себе в місті. Невдовзі на найближчих зборах буде визначено засновників, які і розпочнуть роботу над напрацюванням Дорожньої Карти Реформ міста.

На зустріч в Хмельницькому було запрошено найбільш дієві громадські організації області, котрі мають в своєму активі успішно реалізовані проекти та ініціативи. Присутні відзначили високу ефективність командної роботи Реанімаційного Пакету Реформ у рамках коаліції. Найбільше присутніх зацікавила робота Секретаріату та Ради РПР. Учасники презентації активно підтримали ідею створення місцевого об’єднання громадських організацій з просування реформ в області та вже запланували збори громадських організацій, які відбудуться 20 квітня. Тоді оберуть раду реформ Хмельниччини та визначать напрямки роботи.

У Богуславі учасниками презентації стали найактивніші представники громадських організацій: “Буслав Січ”, “Молода Ініціативна Громада”, “Новий Рубіж”, Інститут “Республіка” (на місцевому рівні). До обговорення також долучилася місцева влада, районна державна адміністрація, відділ культури, представники студентського самоврядування ГО “Формат НІ”, голова профспілкової організації працівників охорони здоров’я та активні мешканці міста. Після презентації активно розпочалась робота над першими кроками до створення коаліції. Громадські лідери об’єднуються для майбутньої роботи у визначених групах.

Слід зазначити, що представники Секретаріату РПР наголошують, що продовжують надавати експертну, технічну та комунікаційну підтримку новоствореним коаліціям, але РПР не ставить за мету просування власної позиції чи бачення розвитку міст, а лише передає механізми роботи коаліції для підсилення громадянського суспільства.

ВГОРУ