Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Реанімаційний Пакет Реформ розпочинає співпрацю з регіональними коаліціями

Реанімаційний Пакет Реформ розпочинає співпрацю з регіональними коаліціями

20 лютого 2017 року коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ розпочинає впровадження регіональної співпраці РПР. Головною метою цього процесу є сприяння утворенню та функціонуванню локальних ініціатив (коаліцій), імплементації та моніторингу впровадження реформ на місцях.

В процесі реалізації регіональної стратегії Реанімаційний Пакет Реформ має намір передати методику та стандарти роботи коаліції, сприяти коаліційній роботі та посиленню горизонтальних зв’язків на локальному рівні, спрямовувати зусилля на вирішення місцевих проблем. Ключовим результатом співпраці має стати ефективна взаємодія між РПР та локальними коаліціями з метою вирішення проблем на місцевому рівні.

Завдання РПР, зокрема:

Також в рамках регіональної роботи Секретаріат РПР сприятиме у встановленні контактів локальних громадських коаліцій з донорами.

Реанімаційний Пакет Реформ має намір підтримати існуючі локальні коаліції або сукупність провідних громадських організацій, які мають домовленість об’єднатися у платформу. РПР не планує самостійно утворювати коаліції або намагатися керувати чи нав’язувати свої цілі і методи роботи іншим об’єднанням.

 

Відповідальним за напрямок регіональної співпраці в Секретаріаті РПР є регіональний координатор, Іван Омелян, omeljanivan@gmail.com, (098) 376-58-83.

 

Регіональна діяльність РПР здійснюється за підтримки Омідіар.

ВГОРУ