Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Реанімаційний Пакет Реформ не йде на парламентські вибори

Реанімаційний Пакет Реформ не йде на парламентські вибори

21 серпня у ЗМІ з’явилася неточна інформація про те, що громадська ініціатива Реанімаційний Пакет Реформ планує йти на парламентські вибори. Журналісти поширили цю новину, посилаючись на інтерв’ю міністра економіки Павла Шеремети в ефірі 5-го каналу . Насправді, ані міністр Шеремета, ані активісти Реанімаційного Пакету Реформ ніколи не говорили про те, що ця команда збирається йти на вибори до Верховної Ради. Пан Шеремета висловився про діяльність РПР: «Це люди, які сидять і роблять потужну роботу. В РПР є патріотизм, є бажання, є багато хороших ідей». Активісти та експерти вдячні пану Шереметі за високу оцінку роботи.

Водночас, прес-служба Реанімаційного Пакету Реформ вважає потрібним уточнити новину. РПР – це неполітична ініціатива, яка не буде балотуватися на виборах та не буде підтримувати жодну з політичних сил. Рішення окремих активістів балотуватися на виборах не змінить подальшої стратегії РПР як громадської ініціативи, яка полягає в розробці, адвокації та лобіюванню нагальних реформ.

Під час наступних парламентських виборів РПР планує вести активний діалог з усіма учасниками перегонів для включення в партійні передвиборчі програми пропозицій експертних груп РПР для викорінення корупції в органах виконавчої і представницької влади, судах, правоохоронних структурах та в самих політичних партіях; запровадження нових стандартів у політиці та суспільстві, просуванні інновацій у всіх сферах життя українців. Ціль РПР на наступних виборах – створити конкуренцію серед політичних партій навколо реформаторських ідей, а не популістських гасел

Окремі експерти та активісти РПР можуть брати участь у виборах до Парламенту у складі зареєстрованих політичних партій, однак не від імені РПР.

 

Реанімаційний пакет реформ – громадська ініціатива, що виникла взимку 2014 року на Майдані з прагнення перетворити протестну енергію громадян на творчу – реформаторську. Навколо ініціативи об’єдналися близько 300 експертів, громадських активістів та. Завдання Реанімаційного пакету реформ – розробляти реформаторські законопроекти, добиватися їхнього ухвалення, популяризовувати ухвалені реформи. Експерти РПР співпрацюють із народними депутатами міжфракційного об’єднання “Платформа реформ» та з членами уряду через Центр підтримки реформ підтримки реформ при Кабінеті міністрів.

 

ВГОРУ