Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Рада РПР обрала нових співголів

Рада РПР обрала нових співголів

Новими співголовами Ради РПР стали Тарас Шевченко, директор Центру демократії та верховенства права, та Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Ukraine. Таке рішення шляхом голосування ухвалили під час першого засідання Ради РПР у новому складі.

Тараса Шевченка співголовою Ради РПР обрали вдруге. Впродовж 2016-го року також співголовою стратегічного органу управління коаліції був Ігор Коліушко, голова правління Центру політико-правових реформ.

«Хочу подякувати Ігореві Коліушку, співголові Ради РПР у 2016 році, його досвід та авторитет був надзвичайно корисним для розвитку РПР. А також привітати Ярослава Юрчишина з обранням на посаду співголови Ради РПР. Також дякую членам Ради РПР за висловлену довіру. Посада співголови для мене, насамперед, –  відповідальність за те, щоб РПР і надалі залишалася найбільш впливовою та впізнаваною коаліцією громадських організацій. Наше ключове завдання – впливати на формування порядок денний країни», – зазначив Тарас Шевченко.

DSCF5111

Ярослав Юрчишин також є головним експертом групи Антикорупційна реформа РПР. Членом Ради став за результатами голосування на Зборах ГО-учасниць коаліції.

«Дякую колегам за довіру. Своїм завданням як співголови Ради РПР бачу: у внутрішньому – залучення до коаліції нових експертів та громадських організацій, а в експертному плані – сприяння більшій активності представників громадськості в імплементації реформ», – сказав Юрчишин.

DSCF5108

Згідно з Хартією коаліції, до повноважень співголів Ради входить організація засідань Ради РПР; підпис протоколів Ради РПР, рішень або звернення Ради РПР; забезпечення контролю ходу виконання рішень Ради РПР Секретаріатом; представництво РПР у відносинах з партнерами. Співголів Ради Реанімаційного Пакету Реформ переобирають щороку.

Нагадаємо, 22 листопада Збори ГО-учасниць обрали оновлений склад Ради РПР.

 

ВГОРУ