Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Рада РПР обрала нового співголову

Рада РПР обрала нового співголову

Рада Реанімаційного Пакету Реформ своїм одностайним рішенням обрала Гліба Вишлінського співголовою Ради РПР. Таким чином, відтепер Рада РПР має три співголови, в тому числі Тараса Шевченка, директора Центру демократії та верховенства права, та Ярослава Юрчишина, виконавчого директора Transparency International Україна.

Гліб Вишлінський – виконавчий директор Центру економічної стратегії, він здійснює загальне управління Центром, представляє його в стосунках з партнерами.

У грудні 2015 року він був вперше обраний до Ради Реанімаційного Пакету реформ. В листопаді 2016 року його було переобрано ще на рік. В Раді Вишлінський відповідає за посилення спроможності економічних груп коаліції, які працюють над формуванням нової економічної політики. Окрім того, він координував роботу по написанню та впровадженню Етичного кодексу Реанімаційного Пакету Реформ.

До того, як очолити ЦЕС з 2010 року до квітня 2015 року Вишлінський обіймав посаду заступника директора GfK Ukraine, лідера українського ринку маркетингових досліджень. Загалом в GfK Ukraine він працював з 2003 року. До цього протягом 1997-2003 років обіймав посади головного економіста, директора з публікацій та заступника директора Міжнародного центру перспективних досліджень.

ВГОРУ