Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Публічні консультації онлайн: крок за кроком (посібник для держслужбовців та ГО)

Публічні консультації онлайн: крок за кроком (посібник для держслужбовців та ГО)

Цей посібник розроблено для державних службовців, представників центральних органів виконавчої влади й громадських організацій, що долучаються до публічних консультацій щодо державних політик.

Він містить опис того, як змінюється планування й проведення публічних консультацій під час переходу від режиму офлайн до онлайн, з урахуванням необхідності продовження публічних консультацій за умов COVID-19. Основну увагу в посібнику зосереджено на виборі формату публічних консультацій, підготовці до заходів, фасилітації обговорення в невеликих групах, а також на зборі даних, отриманих під час публічних консультацій.

Цей посібник найкраще використовувати разом з нашим першим посібником з публічних консультацій («Публічні консультації: крок за кроком»), у якому викладено основні елементи організації публічних консультацій.

Хоча пропонований посібник створено насамперед для представників органів виконавчої влади України, будь-яка особа або інституція, відповідальна за організацію та проведення публічних консультацій, знайде в ньому корисні підказки й практичні поради.

Завантажити PDF

Створення цього посібника стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства. Висловлені тут думки належать авторкам та не обов’язково відображають погляди уряду Великої Британії. Усі приклади, використані в цьому посібнику, вигадані.

ВГОРУ