Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Публічна дискусія “Ключові виборчі процедури: напрями реформування”. Анонс

Публічна дискусія “Ключові виборчі процедури: напрями реформування”. Анонс

Український незалежний центр політичних досліджень, Інститут виборчого права, Інтерньюз-Україна, ОПОРА, Інститут розвитку регіональної преси у партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем  (IFES) запрошують до публічної дискусії   «Ключові виборчі процедури: напрями реформування».

У центрі уваги – актуальні питання для кожних виборів:

За яким принципом мають формуватися виборчі комісії? Як реалізувати принцип рівності для партій у питанні формування комісій?  Як забезпечити фаховий рівень членів комісій в умовах нестабільного законодавства у сфері виборів? Як гарантувати чесний підрахунок голосів? Як організувати роботу комісій у разі проведення різних видів виборів одночасно? Яких змін в організації роботи комісій та підрахунку голосів варто очікувати у ході реформування законодавства у сфері виборів уже цього року?

Обговорення відбудеться у двох  блоках:

  1. Формування та організація роботи виборчих комісій: зарубіжний досвід і пошук оптимальної моделі для України.
  2. Голосування та підрахунок голосів виборців: нові підходи.

Запрошуємо до обговорення цих та інших питань з учасниками публічної дискусії, яка відбудеться 21 квітня з 10 до 14 години в залі «Тріумфальний» готелю «Київ» за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1.  Реєстрація відкривається о 9.30.

Основними доповідачами стануть як досвідчені практики виборів, так і розробники виборчих процедур: члени ЦВК і виборчих комісій, представники штабів політичних партій,  члени Групи з питань виборів експертної мережі «Реанімаційний пакет реформ», представники міжнародних організацій у сфері демократії та виборів – ОБСЄ, Секретаріату Венеціанської Комісії.

З питань участі звертатися до Коваленко Марії, аналітика Українського незалежного центру політичних досліджень за телефоном  093 455 61 25та електронною поштою kovalenkomarichka@gmail.com .

ВГОРУ