Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > “Принципи Торонто” та галузеві брифи

“Принципи Торонто” та галузеві брифи

«Принципи Торонто» – це візійний документ з узагальненим баченням 80+ організацій громадянського суспільства (ОГС), представників приватного сектору та громадян, активно налаштованих на реформи в Україні. Принципи визначають спільну підзвітність, досвід і здатність цих організацій представляти погляди громадянського суспільства України.
Вони підтверджують важливість дотримання визнаних на міжнародному рівні принципів належного врядування та демократії. Принципи втілюють список ключових пріоритетів реформ на найближчі 5 років в Україні. «Принципи Торонто» — це не статичний документ, він має стати основою для забезпечення постійного діалогу та співпраці ОГС.

Завантажити документ PDF

 

Галузеві брифи з питань реформ в Україні

Деталізуючи візійний документ “Принципи Торонто” в рамках 12 ключових галузей державної політики, брифи роз’яснюють підґрунтя реформ, які потребують втілення протягом майбутніх 5 років, аби досягти процвітаючого, демократичного та захищеного майбутнього для України. Брифи підготовлені експертами з громадянського суспільства, які працювали разом за координації Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ. “Принципи Торонто” будуть представлені на Третій Конференції з питань реформ в Україні.

Завантажити документ PDF

ВГОРУ