Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Принципи Торонто: приєднатися

Принципи Торонто: приєднатися

Позначки:

Закликаємо Вас підтримати Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства (Принципи Торонто). Проект документа підготовлений Робочою групою громадянського суспільства за координації РПР. Фіналізований документ буде презентований в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

Надати свій підпис на підтримку документа можна тут.

Конференція з питань реформ в Україні буде проведена Канадою спільно з Україною 2-4 липня 2019 в Торонто. Понад 300 партнерів та друзів України зустрінуться в Канаді, включно з міжнародними партнерами України, представниками  влади, громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

“Принципи Торонто” – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

У рамках підготовки до Третьої міжнародної конференції з питань реформ в Україні ми закликаємо громадські організації, представників приватного сектору, аналітичних центрів, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування, та активних громадян надати свій підпис на підтримку цих документів.

Громадські організації та об’єднання, які розробили і підтримують «Принципи Торонто»:

Всеукраїнські

Регіональні, місцеві

Бізнес-асоціації

Ознайомитися з документом можна за посиланням.

ВГОРУ