Принципи Торонто: приєднатися

Позначки:

Закликаємо Вас підтримати Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства (Принципи Торонто). Проект документа підготовлений Робочою групою громадянського суспільства за координації РПР. Фіналізований документ буде презентований в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

Надати свій підпис на підтримку документа можна тут.

Конференція з питань реформ в Україні буде проведена Канадою спільно з Україною 2-4 липня 2019 в Торонто. Понад 300 партнерів та друзів України зустрінуться в Канаді, включно з міжнародними партнерами України, представниками  влади, громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

“Принципи Торонто” – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

У рамках підготовки до Третьої міжнародної конференції з питань реформ в Україні ми закликаємо громадські організації, представників приватного сектору, аналітичних центрів, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування, та активних громадян надати свій підпис на підтримку цих документів.

Ознайомитися з документом можна за посиланням.

ВГОРУ