Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > PROвибір: віддай свій голос усвідомлено

PROвибір: віддай свій голос усвідомлено

Позначки:

Громадські експерти разом із молоддю розробили позапартійний інструмент PROвибір, який допоможе громадянам зробити усвідомлений вибір на парламентських виборах. Результати вибору ґрунтуватимуться на основі алгоритмів інструменту з аналізу програм та публічних заяв політичних партій. Проект реалізовується Комітетом виборців України за підтримки міжнародних фондів.

До проекту PROвибір залучені 10 партій: “Слуга народу”, “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська Солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Сила і Честь”, “Громадянська позиція”, “Голос”, “Радикальна партія Олега Ляшка”, ВО “Свобода” та “Сила людей”.

“PROвибір допоможе усвідомити виборцю, на які основні політичні питання мають надавати відповіді партії або кандидати у народні депутати. Адже здебільшого політичні програми є сукупністю гасел і загальних речей”, – каже заступниця гендиректора КВУ Наталія Линник. 

Перевірити свої політичні уподобання можна відповівши на 30 тверджень стосовно державного устрою, судочинства, Конституції тощо. У висновку відповіді дають людині можливість проаналізувати свої політичні вподобання. Інструмент важливий особливо для тих виборців, хто остаточно не визначився із політичними вподобаннями. 

PROвибір НЕ рекомендує партію, за яку голосувати, а надає рейтинговий список відповідності партій позиції виборця. PROвибір не спрямовує виборців до конкретних партій, а допомагає зорієнтуватися перед виборами. Результат гри PROвибір носить дорадчий характер і не є рекомендацією для голосування. 

ВГОРУ