Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Проведення дебатів сприятиме усвідомленому вибору громадян

Проведення дебатів сприятиме усвідомленому вибору громадян

Позначки:

Згідно зі статтею 62 Закону України «Про вибори Президента України» 19 квітня 2019 року, в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, передбачено проведення дебатів. Участь кандидатів у дебатах – не обов’язкова вимога закону, проте це стане актом поваги Володимира Зеленського і Петра Порошенка до громадян України.

Дебати — не просто шанс змінити чи зберегти політичні рейтинги перед другим туром або позмагатися з опонентом. Вони сприятимуть розумінню громадянами можливих альтернатив розвитку України на наступні 5 років та допоможуть зробити усвідомлений вибір.

Суспільство обирає Главу держави, цінності та бачення якого будуть багато в чому визначати політичний курс країни, характер і темпи змін. Відповідальність за рішення, кому довірити управління країною, лежить на громадянах. Відтак виборці мають право на чіткі відповіді щодо подальшого розвитку нашої країни, які планує втілити претендент на найвищу посаду в межах конституційних повноважень.

Демократичні вибори в першому турі президентських виборів – вже успішно складений іспит. Участь кандидатів у публічних дебатах, де вони презентують власне бачення розвитку країни – другий важливий тест для підтвердження поваги до демократичних принципів.  

Українці, які пройшли через Революцію Гідності, стримують збройну агресію Росії, сплачують податки та щоденно працюють над позитивними змінами, – заслуговують побачити публічну дискусію кандидатів у президенти, які змагаються у вирішальному турі.

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ закликає Володимира Зеленського та Петра Порошенка взяти участь у публічних дебатах на Cуспільному мовнику напередодні другого туру президентських виборів.

ВГОРУ