Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Президента DiXi Group обрали співголовою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Президента DiXi Group обрали співголовою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Позначки:

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко стала співголовою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Її обрали під час чергового засідання платформи.

“Ми спільними зусиллями будемо працювати над тим, щоб побудувати ефективний діалог із європейською стороною Платформи, узгодити ключові теми співпраці на 2019 рік і залучити до співпраці якомога більше зацікавлених сторін в Україні”, – підкреслила Олена Павленко.

Крім того, під час засідання Української сторони Платформи учасники говорили про доукомплектацію її складу та запланували наступне засідання Платформи в Києві. Воно відбудеться в листопаді.

Платформа громадянського суспільства утворена, аби інформувати громадськість про виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС та врахування їхнього внеску для її виконання. Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Це орган, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету – з іншої.

 

ВГОРУ