Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Прес-брифінг за результатами комітетських слухань щодо індексу е-участі та шляху України до топ-20 рейтингу ООН

Прес-брифінг за результатами комітетських слухань щодо індексу е-участі та шляху України до топ-20 рейтингу ООН

Позначки:

15 квітня відбувся прес-брифінг народної депутатки України Вікторії Подгорної, заступниці Міністра з питань цифрової трансформації Людмили Рабчинської та Голови Центру розвитку інновацій Сергія Лобойко за результатами перших в Україні Комітетські слухання щодо розвитку е-демократії, які відбулись 18 лютого 2021 року.

31 березня Комітетом ВР України з питань цифрової трансформації було затверджено рекомендації щодо розвитку е-демократії, які напрацьовувалися спільно з МінЦифрою, МінРегіоном та експертним середовищем, зокрема Центром розвитку інновацій, Реанімаційним Пакетом Реформ, Центром політико-правових реформ.

Серед ключових: 

Нагадаємо, 26 березня 2021 року відбулося публічне обговорення “Пріоритети Міністерство цифрової трансформації України на 2021-2022 роки: чого очікують громадяни”, організоване Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ. Участь в обговоренні взяв Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, який зазначив, що е-демократія – це важливий для Міністерство напрямок.

Корисні посилання щодо стану розвитку е-демократії в Україні:

Оригінал публікації на сайті ЦРІ

ВГОРУ