Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Позиція групи РПР Культура щодо законопроектів 2669/2669-1

Позиція групи РПР Культура щодо законопроектів 2669/2669-1

На минулому тижні Верховна Рада включила до порядку денного сесії два важливих для культурного середовища законопроекти 2669/2669-1, які мають змінити порядок призначення керівників та формування артистично-художнього складу закладів культури.

Ці законопроекти торкнуться кожного у країні, працівників закладів культури безпосередньо і нас з вами, як учасників культурних процесів.

Законопроект №2669, внесений КМУ, вирішує питання впровадження конкурсів та укладання контрактів із керівниками, віддаючи на визначення виконавчій владі сам порядок проведення конкурсів, в той час як альтернативний депутатський з/проект №2669-1 (ініціатива Ірини Подоляк) вносить норми прямої дії, встановлює відкриті, прозорі процедури конкурсів, визначає критерії та вимоги до кандидатів. Кабмінівський з/проект заморожує реформи на 3-5 років, зберігаючи статуси діючих контрактів із керівниками, альтернативний – запроваджує зміни на протязі 1-го року.

«Чому групи РПР Культура вважає кабмінівський з/ппроект імітацією? Вже зараз існує достатньо напрацьованної законодавчої бази для проведення реформи закладів культури через конкурсну процедуру ротації кадрів, але немає політичної та управлінської волі для реалізації? – вважає голова громадської організації “Культурна Асамблея”, культурний менеджер, адвокат Олена Салата.  – Законопроект КМУ, сказавши «А» не сказав нічого далі, всі процедури залишилися «за кадром», вносячи непрозорість та корупційні ризики в управління культурою».

Групи РПР Культура вийшла з ініціативою до комітету ВР з культури та духовності про об”єнання кращих напрацювань із обох законопроектів та створеня робочого інструменту, який надасть можливість зробити реформу реальною. Одні із важливих пропозицій – це максимальна відкритість конкурсів, участь громадськості та мистецького середовища в конкурсних процедурах, впроважденні інститутів піклувальних (експертних) рад, здійснення кадрової реформи поетапно, тестуючи результати змін, запроваджуючи нову управлінську систему в культурі на протязі 1го року в мегаполісах, поступово, на протязі 2го року доводячи реформу до сільських клубів та районних бібліотек.

ВГОРУ