Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Аналітика > Онлайн-обговорення Принципів пріоритетних реформ в Україні (“Принципи Торонто”)

Онлайн-обговорення Принципів пріоритетних реформ в Україні (“Принципи Торонто”)

Позначки:

Запрошуємо Вас протягом 24 квітня – 29 травня 2019 року надати пропозиції до проектів Принципів пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства («Принципів Торонто»)   та галузевих бріфів, що їх супроводжують. Проекти документів підготовлені Робочою групою громадянського суспільства за координації РПР. Фіналізовані документи  будуть презентовані в рамках третьої Конференції з питань реформ в Україні (Ukraine Reform Conference).

Конференція з питань реформ в Україні буде проведена Канадою спільно з Україною 2-4 липня 2019 в Торонто. Понад 300 партнерів та друзів України зустрінуться в Канаді, включно з міжнародними партнерами України, представниками  влади, громадянського суспільства, приватного сектору та аналітичних центрів.

“Принципи Торонто” – це підсумковий документ, розроблений на основі тематичних бріфів, з переліком  пріоритетних завдань на наступні 5 років у ключових сферах реформування.

Бріфи – це низка галузевих аналітичних документів, підготовлених експертами громадянського суспільства, де окреслено основні досягнення, виклики та наступні кроки для реформування провідних  сфер суспільного життя.

У рамках консультаційного  процесу запрошуються профільні експерти громадських організацій, представники приватного сектору, аналітичних центрів, фахових асоціацій, органів місцевого самоврядування, активні громадяни долучитися до висловлення пропозицій до змісту цих документів

Ознайомитися з документами та надати свої пропозиції можна за посиланнями (важливо: обсяг фінальних документів обмежено наступними вимогами: «Принципи Торонто» – 2 сторінки, Бріф – 3 сторінки. Направлені пропозиції будуть розглянуті з врахуванням зазначених обмежень щодо обсягу фінальних документів):  

Антикорупційна реформа (коментувати)

Захист громадянського суспільства (коментувати)

Реформа децентралізації (коментувати)

Екологія (коментувати)

Економічний розвиток (коментувати)

Виборча реформа (коментувати)

Реформа енергетичного сектору (коментувати)

Реформа охорони здоров’я (коментувати)

Судова реформа (коментувати)

Реформа органів правопорядку (коментувати)

Національна безпека (коментувати)

Реформа державної служби (коментувати)

Принципи пріоритетних реформ в Україні від громадянського суспільства (“Принципи Торонто”) (коментувати)

Протягом травня також плануються публічні тематичні обговорення цих документів на регіональному рівні за підтримки партнерів РПР – регіональних коаліцій. Фінальним етапом обговорення стане Форум, організований РПР 22 травня в Києві.

ВГОРУ