Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Ольга Стефанишина стала заступницею міністра охорони здоров’я

Ольга Стефанишина стала заступницею міністра охорони здоров’я

11 січня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про призначення на посаду заступника Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ольги Стефанишиної, виконавчого директора фонду “Пацієнти України”.

Під її керівництвом фонду вдалось досягти значних результатів у розширенні доступу пацієнтів до лікування, долучатись і бути ініціатором позитивних змін в системі охорони здоров’я. Зокрема, створити Стратегію реформи охорони здоров’я за участю найкращих українських та світових експертів, стати співавтором реформи державних закупівель лікарських засобів, яка допомогла виключити корупційну складову із системи державних закупівель ліків, запустити електронну платформу e-liky.in.ua, яка допомагає кожному пацієнту дізнатися, які безкоштовні ліки є в лікарнях.

Влітку 2017-го “Пацієнти України” офіційно стали членом Реанімаційного Пакету Реформ, а Стефанишина – експерткою медичної групи. Разом із своїм фондом вона стала стрижнем, який об`єднав громадськість навколо боротьби за медичну реформу. Ця згуртованість дозволила нарешті розпочати довгоочікувані та вкрай необхідні трансформації в цій галузі.

Вперше представник пацієнтської спільноти, експерт Реанімаційного Пакету Реформ призначається на посаду такого рівня.

Завдяки відкритій та прогресивній політиці керівництва МОЗу активісти, які раніше боролися із системою, тепер офіційно долучаються до процесу змін.

РПР щиро вітає Ольгу Стефанишину з призначенням та бажає успіхів та досягнень вже на новій посаді та у якості заступниці міністра.

ВГОРУ