Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Олександр Лємєнов: Державне бюро розслідувань. Як кується перемога президента

Олександр Лємєнов: Державне бюро розслідувань. Як кується перемога президента

Конкурс з обрання керівництва Державного бюро розслідувань входить у фінальну стадію.

У понеділок, 5 грудня конкурсна комісія визначила 19 кандидатів, які будуть допущені до заключного етапу конкурсу.

До фінального відбору пройшли: Олександр Буряк, Ольга Варченко, Василь Вовк, Роман Голобутовський, Олексій Горащенков, Олег Григоров, Роман Гупал, Віктор Клименко, Анатолій Корж, Юрій Македон, Анатолій Матіос, Сергій Палатов, Вадим Теличко, Володимир Трофименко, Роман Труба, Григорій Усатий, Олексій Харкевич, Богдан Чобіток та Олександр Чурсін.

При цьому не обійшлося без уже звичних для всіх скандалів. За словами одного з конкурсантів, нардепа Ігора Лапіна, який не потрапив до фінальної частини конкурсу, у своєму “вильоті” з перегонів він однозначно вбачає політичний аспект.

“Я людина Майдану і Самооборони. Якщо посада політична, то звичайно мені в поділі політичних посад не місце”, – зазначив Лапін.

Двоє інших народних обранців, Мустафа Найем та Віктор Чумак, теж вказують на відверту політичну комбінацію, яку під фасадом конкурсу розігрують найвпливовіші політичні кола – президентський блок та “Народний фронт”.

На думку нардепів, Бюро входитиме до сфери впливу Петра Порошенка.          

За їх інформацією, члени конкурсної комісії мають обрати таку персону, яка особисто завдячуватиме призначенням Петру Олексійовичу. Про це свідчать результати голосування членів конкурсної комісії – найбільшу кількість голосів наразі отримали кандидати, які якимось чином пов’язані із АП.

До слова, під час співбесіди Головний військовий прокурор Анатолій Матіос красномовно відмітив: “Я буду чи не буду директором Державного бюро розслідувань, якщо дві фракції знайдуть порозуміння між собою, а науковий світ зрозуміє, що політичні та геополітичні інтереси держави потребують такого некерованого і важкопрогнозованого фахівця, як я”.

Читати повністю>>> 

ВГОРУ