Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Обрано нового керівника адвокаційного напряму в Секретаріаті РПР

Обрано нового керівника адвокаційного напряму в Секретаріаті РПР

Позначки:

Адвокаційний відділ у Секретаріаті РПР очолить Андрій Гевко. Таке рішення ухвалила Рада РПР, за результатами відкритого конкурсу.

Андрій Гевко до цього працював координатором з розвитку спроможності Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (Програма “U-LEAD with Europe”).

Андрій уже має досвід роботи в коаліції, адже працював менеджером з адвокації РПР. Тоді він працював із групами “реформа виборчого законодавства”, “Децентралізація”, “Реформа публічної адміністрації”, “Реформа системи охорони здоров’я”, а також “Електронна демократія”,  “Електронне врядування” та “Освіта. Наука. Інновації”.

Крім того, Гевко був радником та заступником Міністра освіти і науки України (2014-2016 роки).

Окрім керівництва відділом, його обов’язками будуть надання пропозицій та моніторинг  виконання стратегічного плану РПР в частині адвокації реформ, їхньої імплементації та аналізу політики; координація підготовки адвокаційних планів реформ, в тому числі Дорожньої карти реформ РПР та регулярних оглядів впровадження реформ; постійна комунікація зі стейкхолдерами;  сприяння ГО-учасницям  РПР в адвокації реформ та формуванні впливу на політичний порядок денний відповідно до стратегічних пріоритетів коаліції РПР.

Досі впродовж близько двох років керівником відділу адвокації був Вадим Міський.
ВГОРУ