Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Обрано нового адвокаційного менеджера в Секретаріаті РПР

Обрано нового адвокаційного менеджера в Секретаріаті РПР

Позначки:

Новим менеджером з адвокації в Сектератіаті РПР став Роман Остапчук. Роман буде працювати з такими групами: реформа органів правопорядку, антикорупційна, судова, конституційна та медіа реформи.  

Роман Остапчук має 7-річний досвід у GR, стратегічних комунікаціях, зв’язках із громадськістю, репутаційному менеджменті.

Державний службовець 7-го рангу: працював начальником Управління політики зайнятості Державного центру зайнятості Міністерства соціальної політики України; в.о. начальника відділу гуманітарної допомоги Міністерства соціальної політики України; радник Міністра соціальної політики України з гуманітарних питань.

Також Роман має досвід роботи в політичному PR: помічник депутатів Верховної Ради України кількох скликань. Працював експертом з комунікацій у проекті «Free Crimea» та в агенції з управління репутацією CORE – клієнти Crown Agents in Ukraine, Crown Agents in Central Asia, Latschbacher Ukraine.

Новий адвокаційний менеджер буде сприяти громадським організаціям-учасницям РПР в адвокації реформ, формуватиме адвокаційні плани реформ за віреними йому напрямками. Крім того, до його обов’язків входитиме комунікація з представниками різних гілок влади, міжнародними організаціями, стейкхолдерами та моніторинг політичного порядку денного.

ВГОРУ