Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Обрано Голову Національної служби здоров’я

Обрано Голову Національної служби здоров’я

Позначки:

Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Голову Національної служби здоров’я. Ним став заступник гендиректора приватної клініки “ISIDA” Олег Петренко.

Олег Петренко, за підсумками іспиту на знання тематичного законодавства, тесту на вирішення ситуаційних завдань та співбесіди набрав 14, 64 бала.

Олег Петренко має досвід управління найбільшими приватними клініками Києва. Наразі він обіймає посаду заступника гендиректора приватної клініки “ISIDA”, до цього був першим заступником гендиректора клініки “Оберіг”. У 2005-2006 роках був радником міністра охорони здоров’я.

Також Петренко був одним з 12 експертів, які розробляли концепцію реформування системи охорони здоров’я, яка лягла в основу ухваленого Верховною Радою закону.

Загалом на посаду претендувало 14 кандидатів. Друге місце посів юрист Андрій Вишневський з результатом 13,16 балів, третє – радник міністра юстиції Роман Усенко, який набрав 11,12.

«Це був один із найсильніший та найкраще організованих конкурсів, організованих Нацагентством з питань державної служби. Оцінювання проводилось чітко, об’єктивно та прозоро. Результат – двоє справді найсильніших кандидатів набрали найбільшу кількість балів»,  – каже Андрій Гевко, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, який був залучений до роботи конкурсної комісії.

За словами Андрій Гевка, переможець Олег Петренко ще має пройти спецперевірку, яка може тривати від тижня до місяця,. Потому кандадатуру має затвердити уряд.

Андрій Вишневський залишається в умовному резерві впродовж року і може замінити Петренка на посаді у випадку форс-мажорних обставин.

Нагадаємо, до обов’язків Голови Національної служби входитиме здійснення повноважень керівника державної служби НСЗ, реалізація державної політики у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення тощо. Керівник НСЗУ має провести підписання договорів з мережею медичних закладів, створити структуру органу, залучити команду, а також розвивати регуляторне поле системи eHealth. В перспективі служба розпоряджатиметься бюджетом у 100 мільярдів гривень на рік.

ВГОРУ