Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Новим керівником відділу міжнародних відносин РПР став Василь Бабич

Новим керівником відділу міжнародних відносин РПР став Василь Бабич

Позначки:

11 лютого керівником відділу міжнародних відносин Реанімаційного Пакету Реформ є Василь Бабич.

Останні 7 років він займається управлінням проектами у громадському секторі, політичною аналітикою та  міжнародними комунікаціями.

Василь є випускником Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Єнського університету імені Фрідріха Шиллера (Німеччина). Він є членом правління Асоціації «Професійний уряд» (PGA), був президентом Молодіжної ради при Посольстві США в Україні (2013-2014), членом Ревізійної комісії міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський молодіжний парламент-Україна» (2015-2016), стажувався у Представництві Європейського Союзу в Україні.

У 2014-2015 рр. займався комунікаціями, моніторингом виборів та роботи Парламенту у команді Громадянської мережі ОПОРА, а протягом 2016-2018 років працював над проектами політичної освіти та моніторингом політичних реформ у міжнародній неурядовій організації Democracy Reporting International.

У РПР Василь координуватиме комунікацію та співпрацю із міжнародними організаціями, дипломатичними місіями та міжнародними партнерами задля просування порядку денного реформ.

ВГОРУ