Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Національне антикорупційне бюро не в змозі провести он-лайн голосування

Національне антикорупційне бюро не в змозі провести он-лайн голосування

Сьогодні на сайті Національного антикорупційного бюро розпочалося он-лайн голосування за членів Ради громадського контролю. Тим не менше, як виявили активісти, система не захищена навіть від елементарної «накрутки» голосів.

 «Це неприпустимо, коли ключовий антикорупційний орган України не в змозі захистити від «підробок» навіть елементарне он-лайн голосування, – стверджує Віталій Шабунін, голова правління «Центру протидії корупції», експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ. – Це свідчить, або  про непрофесійність людей, які проводять це голосування, або про їх бажання провести до Ради своїх людей. Саме тому громадськість вимагатиме переоголошення конкурсу та проведення нового».

 Аналогічне повідомлення розмістив у себе на фейсбук сторінці і відомий журналіст-розслідувач та ведучий програми «Наші гроші» Денис Бігус, який теж приймає участь у відборі до Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро України.  «По хорошому, незалежно від результатів цієї «голосовалки», її вже можна скасовувати. Я сподіваюся, що ми зможемо сьогодні провести дуже хворобливу пресуху про нікчемність цього голосування. До підрахунку голосів. Тому що неважливо, хто там виграє. Хоч би і я. Так вигравати не можна. У мене немає слів, щоб описати весь непрофесіоналізм організації цього процесу», – йдеться в повідомленні журналіста.

Щоб довести свою правоту, громадські журналісти та активісти розмістили в мережі відео, яке наочно демонструє, як найлегшим способом, знайомим навіть дитині, можна накручувати голоси за певного кандидата https://youtu.be/womill1ZZDI

ВГОРУ