Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Колонки > Наталя Соколенко: Скільки ще раз нагадати Порошенку про скасування закону про референдум ім. Медведчука-Януковича?

Наталя Соколенко: Скільки ще раз нагадати Порошенку про скасування закону про референдум ім. Медведчука-Януковича?

6 листопада 2012 року зграйка безсовісних депутатів-комуністів і регіоналів у кількості 50 людей, що фізично знаходилися у сесійній залі, “ухвалила” Закон “Про всеукраїнський референдум”. Цей закон надавав абсолютно диктаторські повноваження у проведенні будь-якого питання через нібито референдум: хоч нову Конституцію, хоч приєднання до Росії, – що завгодно (дивіться інфографіку).

Після зміни влади диктаторські повноваження, прописані у Законі “Про всеукраїнський референдум” автоматично перейшли новообраному президенту Петру Порошенку. Пункт про скасування цього диктаторського закону і ухвалення нового (текст законопоректу під час Революції Гідності написали експерти з конституційного права незалежних центрів) є в Угоді про створення коаліції депутатських фрацій “Європейська Україна”. Але за два роки від підписання цієї обіцянки справа ані на крок не просунулася.

Запитаєте до чого тут Петро Порошенко? – До того, що депутат фракції Блоку Петра Порошенка Руслан Князевич – він же голова профільного Комітету ВР з питань правової політики і правосуддя – чи то лінується, чи то блокує розгляд цього питання на Комітеті, а відтак у сесійній залі.

Читати повністю>>>

ВГОРУ