Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > На першому засіданні Рада РПР обрала нових співголів

На першому засіданні Рада РПР обрала нових співголів

Позначки:

Відбулося перше засідання новообраної Ради Реанімаційного Пакету Реформ, на якому одним із ключових питань стало переобрання співголів.

За результатами таємного рейтингового голосування, новими співголовами стратегічного органу управління коаліції стали директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко та голова ГО “Детектор медіа” Наталія Лигачова.

Згідно з Хартією коаліції, до повноважень співголів Ради входить організація засідань Ради РПР; підпис протоколів Ради РПР, рішень або звернення Ради РПР; забезпечення контролю ходу виконання рішень Ради РПР Секретаріатом; представництво РПР у відносинах з партнерами. Співголів Ради Реанімаційного Пакету Реформ переобирають щороку.

“Перед співголовами Ради РПР стоїть важливе завдання скоординувати роботу Ради РПР та Секретаріату у виробленні нової стратегії коаліції на найближчі 2 роки та лідерство у питанні врядування і предствлення коаліції перед партнерами і владою. Викликом РПР є збереження і розвиток кращих практик підготовки якісної аналітики, забезпечення діалогу з владою і суспільством, а також захист активістів у регіонах та в Києві. Важливим пріоритетом, який ставлять перед собою співголови, є розвиток регіональної співпраці наступного року”, – зазначив керівник Секретаріату РПР Артем Миргородський.
Нагадаємо, оновлений склад Ради Збори ГО-учасниць Реанімаційного Пакету Реформ обрали 18 грудня. 
ВГОРУ