Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Міністр АПК презентував РПР своє бачення реформи галузі

Міністр АПК презентував РПР своє бачення реформи галузі

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ зустрілися з Тарасом Кутовим, міністром аграрної політики та продовольства, а також його заступницею Оленою Ковальовою.

Зустріч відбулася за ініціативою міністра. Під час спілкування урядовці розповіли про свої першочергові завдання. Серед пріоритетів роботи міністерства, зокрема, завершення земельної реформи; забезпечення прямої державної підтримки малим і середнім аграріям; боротьба з корупцією шляхом приватизації державних підприємств.

11

Міністр і експерти РПР погодилися, що паралельно з цими пріоритетами повинна йти робота над розвитком ринків збуту, сільських територій, органічного та нішевого виробництва, а також проектами зрошення та безпекою харчової продукції.

Експерти РПР звернули особливу увагу міністра на формування Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів. Адже якісний ринковий нагляд важливий в контексті Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС і загалом ринків збуту.

Наостанок зустрічі і міністр, і експерти погодилися, що до реформування галузі може і повинно долучатися якомога ширше коло людей, які мають прогресивну та конструктивну позицію.

12

ВГОРУ