Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Колонки > Лариса Жигун: Пенсійний фонд хоче поставити хрест на телекомблагодійності?

Лариса Жигун: Пенсійний фонд хоче поставити хрест на телекомблагодійності?

Механізм переказу благодійних SMS та голосових повідомлень може так і не запрацювати в Україні, якщо Кабмін не відреагує на звернення Українського форуму благодійників (УФБ) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР) і не затвердить просту схему звільнення телекомблагодійності від податків.

Справа за підзаконними актами Кабміну

Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень” набув чинності 6 листопада 2016 року. 9 грудня провідні оператори зв’язку (“Київстар”, Vodafone Україна, “лайфселл” і “Укртелеком” підписали Меморандум щодо сприяння розробці та впровадженню Всеукраїнської платформи публічного збору благодійних пожертв за допомогою засобів телекомунікацій. На церемонії підписання Український форум благодійників представив Дорожню карту запровадження телекомунікаційної благодійності в Україні, першим пунктом якої є приведення у відповідність нормативних актів Кабінету Міністрів України. Одним із найважливіших нормативно-правових актів є зміни до “Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, затвердженого Постановою КМУ від 03.11.1998, № 1740”. Експерти УФБ та РПР виявили, що відповідний проект урядової Постанови ставить хрест на впровадженні простого механізму переказу благодійних телекомунікаційних повідомлень.

Що криється за змінами до пункту 18 урядової Постанови 

Читати повністю>>>

ВГОРУ