Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Консультаційний документ до проєкту Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року

Консультаційний документ до проєкту Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року

Міністерство охорони здоров’я України запрошує на публічні консультації щодо розроблення Стратегії розвитку системи охорони здоров’я до 2030 року (далі – Стратегія).

Підготовка проєкту Стратегії здійснюється на виконання Указу Президента України від 18 серпня 2021 року № 369/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 липня 2021 року «Про стан національної системи охорони здоров’я та невідкладні заходи щодо забезпечення громадян України медичною допомогою». 

Для розроблення проєкту Стратегії Міністерством охорони здоров’я України утворено міжсекторальну робочу групу (МРГ), затверджено положення про неї та персональний склад її членів. 

Також утворено п’ять підгруп МРГ за окремими тематичними напрямами, до роботи в яких залучено понад 80 експертів – представників органів влади, інститутів громадянського суспільства, міжнародних організацій тощо.

Також на офіційному сайті МОЗ у рубриці «Стратегія» забезпечено оприлюднення матеріалів, пов’язаних із роботою щодо підготовки проєкту Стратегії.

Про консультації

Хто проводить? 

Міністерство охорони здоров’я України за сприяння Національного Демократичного Інституту (НДІ), Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ та Інституту «Республіка».

Цілі публічних консультацій

Збір і опрацювання рекомендацій від зацікавлених осіб для подальшого доопрацювання Стратегії.

З ким консультуються? 

Про що консультуються? 

Проведення публічних консультацій передбачає вивчення та оцінку позицій зацікавлених сторін та обговорення запропонованих пропозицій щодо ключових розділів Стратегії.

Де проходитимуть консультації?

Публічні консультації відбуватимуться у режимі онлайн на платформі Zoom. До консультацій запрошуються громадяни з усіх регіонів України України.

Як взяти участь у публічних консультаціях?

Всі зацікавлені особи зможуть долучитись до консультацій після реєстрації за посиланнями:

Подія 1: 7 грудня (реєстрація)

Подія 2: 9 грудня (реєстрація)

Подія 3: 14 грудня (реєстрація)

Дати, теми та формат публічних консультацій

Формат публічних консультацій передбачає виступ представників МОЗ та інших експертів з питань охорони здоров’я. Після чого відбудеться серія запитань і відповідей та робота учасників у групах. Завершуються консультації презентацією напрацьованих у цих групах рекомендацій.

7 ГРУДНЯ

9 ГРУДНЯ

14 ГРУДНЯ

Також окрема публічна консультація передбачається с представниками бізнес-спільноти у сфері охорони здоров’я. 

Результат публічних консультацій

За результатами проведення серії публічних консультацій експертами буде підготовлено аналітичний звіт, висновки якого буде використано Міністерством охорони здоров’я України під час підготовки Стратегії. Цей звіт буде опубліковано на сайті МОЗ і розіслано всім зареєстрованим учасникам публічних консультацій.

Проведення публічних консультацій стало можливим завдяки підтримці британського народу, наданій через Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку.

ВГОРУ