Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Констультантом з фандрейзингу РПР стала Наталія Винярчук

Констультантом з фандрейзингу РПР стала Наталія Винярчук

Наталія Винярчук перемогла у відкритому конкурсі на заміщення вакантної посади консультанта з фандрейзингу.

Реанімаційний Пакет Реформ – це платформа, яка об`єднує 65 найкращих громадських організацій, які впроваджують сотні проектів. Всі ці проекти фінансуються міжнародними донорами. Успіх платформи загалом, і кожного її члена зокрема, залежить від навичок розробки проектів, побудови відносин із донорами та якісного звітування.

Консультант з фандрейзингу – саме той спеціаліст, який передає знання щодо складання грантових заявок, спілкування з донорами, вчасного інформування про наявні конкурси, комунікування всередині платформи про спільну участь тощо. РПР допомагає своїм коаліціянтам посилити свою фінансову спроможність на виконання стратегії та завдань з Дорожньої карти реформ РПР,
керівник Секретаріату Артем Миргородський.

Наталія Винярчук працювала 2 роки в Інституті міста у Львові на посаді менеджера проектів, керівника програми навчання та керівника програми міжнародної діяльності та здійснювала пошук фінансування та реалізовувала проекти належного врядування, залучення громадян до прийняття рішень, економічного та культурного розвитку міста.  Учасниця Літньої академії для молодих професіоналів (SAYP) від Шведського Інституту, програми Фонду Богдана Гаврилишина “Молодь Змінить Україну”, програми розвитку управлінських команд Школи управління УКУ, програми міжнародних професійних стажувань за підтримки МЗС Польщі “Leopolis For Future”, Goethe-Institut у Фрайбурзі.
В коаліції Наталія допомагатиме членам-організаціям РПР реалізовувати проекти, спрямовані на просування реформ в Україні.

ВГОРУ