Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Конкурс на консультаційні послуги з організаційного розвитку (вересень 2015 р. – січень 2016 р.)

Конкурс на консультаційні послуги з організаційного розвитку (вересень 2015 р. – січень 2016 р.)

Громадська організація «Інститут Медіа Права» (надалі «Організація») оголошує конкурс на пошук консультанта з організаційного розвитку в межах проекту з підтримки діяльності громадської коаліції Реанімаційний пакет реформ (надалі «РПР») з вересня 2015 р. до січня 2016 р.

Послуги з консультування включатимуть:

– здійснення аналізу потреб для забезпечення організаційного розвитку РПР, організацій-членів та експертних груп РПР (надалі разом «РПР»);
– розробка плану організаційного розвитку РПР на жовтень 2015 р. – січень 2016 р.;
– проведення консультацій для членів РПР у сфері організаційного розвитку (від організацій, експертних груп та органів РПР);
– допомога в організації тренінгів/модерацій/коучинг-сесій у сфері організаційного розвитку РПР, в т.ч. залученння зовнішніх тренерів, а також частково їх особисте проведення;
– підготовка звіту із реалізованої роботи для організаційного розвитку РПР та надання рекомендацій для подальших дій у даній сфері.

Умови участі у конкурсі

Постачальника послуг, що подається на участь у конкурсі, просимо до 5 вересня 2015 року включно надіслати на електронну скриньку, вказану нижче, такий перелік документів:

Інформацію, яка підтверджує досвід надання послуг з організації подібних заходів (для консультанта-особи – CV/автобіографія/портфоліо проектів; для консультанта- компанії – опис компанії та робочої команди/портфоліо проектів)
Супровідний/мотиваційний лист

Контактна особа: Артем Миргородський

e-mail: artemco79@gmail.com

ВГОРУ