Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Без категорії > Коаліція РПР застерігає від використання назви та лого РПР у політичній агітації

Коаліція РПР застерігає від використання назви та лого РПР у політичній агітації

Позначки:

9 липня 2019 року небайдужі громадяни зафіксували поширення агітаційної продукції кандидата в народні депутати Віктора Чумака по одному з мажоритарних округів м. Києва. У матеріалах використано назву і логотип Коаліції РПР поряд з переліком реформаторських законопроектів, співавтором яких був кандидат. 

Коаліція РПР визнає значний внесок народного депутата Віктора Чумака в ухвалення важливих законів, особливо в сфері протидії корупції, і його співпрацю з Коаліцією РПР в підтримці реформ протягом минулого скликання Парламенту. Поряд з цим, використання назви і логотипу РПР в політичній агітації  формує хибне враження, що Коаліція РПР підтримує одного з кандидатів в народні депутати України. 

Саме тому ми звернулися до кандидата Віктора Чумака з вимогою припинити використання назви і логотипа РПР в своїх агітаційних матеріалах.

Наголошуємо, що Коаліція РПР, згідно зі Статутом Громадської спілки «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ» та ухваленою комунікаційною політикою у виборчий період, діє на засадах політичної, партійної незаангажованості та неафілійованості з бізнесом. Коаліція не підтримує жодного кандидата, що бере участь у парламентській виборчій кампанії. 

Застерігаємо усіх кандидатів в народні депутати та політичні партії від використання назви та логотипу РПР в агітаційній продукції. 

Водночас звертаємося з проханням повідомляти Коаліцію РПР про всі зафіксовані випадки використання бренду РПР в агітаційних кампаніях партій та кандидатів у народні депутати України. Повідомити можна, написавши на офіційну пошту platforma.reform@gmail.com або на сторінку у Facebook

ВГОРУ