Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ жодним чином не пов’язана з новоствореною ГО “Реанімаційний пакет реформ”

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ жодним чином не пов’язана з новоствореною ГО “Реанімаційний пакет реформ”

Дискредитація громадського сектору набирає нових обертів. 19 січня 2018 року особи, які не мають жодного відношення до експертів та коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ, зареєстрували громадську організацію “Реанімаційний пакет реформ”. Більше того, самозванці використали логотип, бренд та репутацію коаліції Реанімаційний Пакет Реформ у комунікації з державним підприємством. Зокрема, ГО “Реанімаційний пакет реформ” на бланку з логотипом коаліції Реанімаційний Пакет Реформ видала документ, який використали юристи адвокатської компанії “Баррістерс” для подачі пропозиції на тендер ДП “Енергоринок”.

На тендер виставлялись “послуги з правових питань роботи ринку електроенергії” (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-12-22-004025-b). Сума послуг – близько 1 млн грн. ГО “Реанімаційний пакет реформ”, нібито надало довідку юристові Настюку Олександру Васильовичу про те, що він надавав їм послуги, пов’язані з приведенням українського законодавства до вимог третього енергетичного пакету ЄС.

В установчих документах ГО “Реанімаційного пакету реформ” керівником значиться Козій Дар’я Олександрівна. Ця особа також значиться серед засновників ТОВ Юридичне агентство “Шевчук та партнери”. Олексій Шевчук – адвокат судді Вищого господарського суду України Олексія Ємельянова, якого звинувачували у керованому розподілі справ між суддями, а також Борислава Розенблата, якого звинувачують у корупції. 

Коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ заявляє, що ані коаліція, ані жодна із її громадських організацій не мають відношення до ГО “Реанімаційний пакет реформ”. Будь-яка діяльність та документи ГО “Реанімаційний пакет реформ” жодним чином не пов’язані з діяльністю коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

Нагадуємо, коаліція Реанімаційний Пакет Реформ була створена одразу після Революції Гідності. 7 березня 2014 року громадські активісти, експерти, журналісти та науковці презентували РПР. Коаліція функціонує як координаційний центр для  82 неурядових організацій та 22 експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість учасників платформи постійно зростає.

ВГОРУ