Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Співголова Ради РПР Тарас Шевченко став лауреатом премії від журналу «Новое время»

Співголова Ради РПР Тарас Шевченко став лауреатом премії від журналу «Новое время»

Журнал «Новое время» вручив премію «Люди нового часу 2016» особистостям, які стали рушіями позитивних змін в Україні в році, що минає. Лауреатом премії у номінації «За наполегливість у підготовці реальних системних змін в країні» став співголова Ради РПР, директор Центру демократії та верховенства права Тарас Шевченко.

15310544_1169215636496666_943569398_n

«Ця премія – це, насамперед, суспільне визнання роботи всього Реанімаційного Пакету Реформ щодо впровадження якісних та невідворотних змін у країні, кожної з 68 громадських організацій і кожного з понад 300 експертів. За два з половиною роки ми збудували потужний механізм громадського впливу на владу. І, думаю, значною мірою завдяки РПР довіра українців до громадянського суспільства залишається дуже високою. Для мене велика честь бути частиною РПР, і для мене велика честь сьогодні отримати нагороду», – сказав Тарас Шевченко.

За словами організаторів премії «Люди нового часу 2016», для нагород обирали найбільш знакових особистостей, котрі встановлюють нові стандарти.

«В підсумковому номері року (журналу «Новое время» – ред.) ми хочемо бачити тільки людей зі знаком «плюс». Детально ми формулюємо цю номінацію як «люди, які встановлюють нові стандарти». Людям потрібні якісь орієнтири, якісь життєствердні історії. І такі люди в нашому підсумковому номері є. У нашій країні є не тільки грабіжники і корупціонери, але й професіонали, які працюють щодня, досягають результатів, і кожен у своїй сфері піднімає країну», –  розповів Віталій Сич, головний редактор журналу «Новое время»

Реанімаційний Пакет Реформ – коаліція громадських організацій та експертів, які об’єдналися під час Революції Гідності, щоби впроваджувати системні зміни в Україні. За час роботи платформи чимало змін вдалося досягти, але попереду ще багато роботи.

Дякуємо журналу Новое Время за нагороду та продовжуємо докладати максимум зусиль, щоб реформи в Україні стали невідворотними.

ВГОРУ