Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Ключові виборчі процедури: напрями реформування. Анонс

Ключові виборчі процедури: напрями реформування. Анонс

21 квітня о 10:00 в залі «Тріумфальний» готелю «Київ», за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 26/1,відбудеться публічна дискусія«Ключові виборчі процедури: напрями реформування» за участі членів ЦВК і виборчих комісій, представників штабів політичних партій,  членів групи з питань виборів експертної мережі «Реанімаційний Пакет Реформ», представників міжнародних організацій у сфері демократії та виборів – ОБСЄ, Секретаріату Венеціанської Комісії.

У центрі уваги – актуальні питання для кожних виборів:

За яким принципом мають формуватися виборчі комісії? Як реалізувати принцип рівності для партій у питанні формування комісій? Як забезпечити фаховий рівень членів комісій в умовах нестабільного законодавства у сфері виборів? Як гарантувати чесний підрахунок голосів? Як організувати роботу комісій у разі проведення різних видів виборів одночасно? Яких змін в організації роботи комісій та підрахунку голосів варто очікувати у ході реформування законодавства у сфері виборів уже цього року?

Обговорення відбудеться у двох  блоках:

  1. Формування та організація роботи виборчих комісій: зарубіжний досвід і пошук оптимальної моделі для України.
  2. Голосування та підрахунок голосів виборців: нові підходи.

Захід організовано Українським незалежним центром політичних досліджень, Інститутом виборчого права, Інтерньюз-Україна, ОПОРОЮ, Інститутом розвитку регіональної преси у партнерстві з Реанімаційним Пакетом Реформ за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем  (IFES).

З питань участі звертатися до Коваленко Марії, аналітика Українського незалежного центру політичних досліджень за телефоном 093 4556125та електронною поштою kovalenkomarichka@gmail.com .

ВГОРУ