Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Громадськість закликає Віталія Кличка забезпечити призначення директорів КП Київпастранс та КП Київреклама на конкурсних засадах

Громадськість закликає Віталія Кличка забезпечити призначення директорів КП Київпастранс та КП Київреклама на конкурсних засадах

 21 липня 2016 року Київська міська рада, після півторарічного опрацювання, затвердила Положення про конкурсний відбір керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві.

Цей проект рішення розроблений спільними зусиллями експертів групи Реанімаційний Пакет Реформ – Київ, Антикорупційної ради при Київському міському голові, небайдужих депутатів Київської міської ради та посадових осіб КМДА.

Київ став першим містом в Україні, в якому затверджена системна процедура відбору керівників комунальних підприємств на конкурсних засадах за істотної участі громадськості та професійної спільноти.

Авторський колектив підкреслює вагоме значення особистої згоди Віталія Кличка, Київського міського голови, запровадити відкриті конкурси на противагу одноосібним призначенням та висловлює вдячність за внесок всіх небайдужих.

Разом з тим, Положення про конкурсний відбір набирає чинності не одразу, а з 1-го вересня поточного року, в той час як два великі столичні комунальні підприємства – КП Київпастранс та КП Київреклама – на сьогодні залишаються без керівників.

Реанімаційний Пакет Реформ переконаний: норми Положення про конкурсний відбір мають бути обов’язково застосовані при заповненні вакансій керівників цих  ключових для комунального сектору економіки та вкрай вразливих з точки зору корупційних ризиків підприємств. З необхідністю призначення таких конкурсних процедур, нагадаємо, міський голова особисто погодився на засіданні Антикорупційної ради ще 13 червня.

Закликаємо Віталія Кличка забезпечити призначення директорів КП Київпастранс та КП Київреклама на конкурсних засадах відповідно до процедур, визначених Рішенням Київської міської ради Про затвердження Положення про конкурсний відбір керівників суб’єктів господарювання комунального сектору економіки в місті Києві та не допустити  прийняття відповідних кадрових рішень за старою процедурою.

ВГОРУ