Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Громадськість закликає Уряд припинити дискредитацію реформи державної служби

Громадськість закликає Уряд припинити дискредитацію реформи державної служби

30 листопада, в річницю кривавого розгону Євромайдану, Уряд призначив на посаду державного секретаря Міністерства внутрішніх справ України Олексія Тахтая, який має вкрай суперечливу репутацію.

Під час Революцію Гідності Олексій Тахтай під керівництвом Сергія Льовочкіна котролював виконання доручень Президента Януковича. Після Євромайдану він фігурував у  скандальному відео Служби безпеки України. На кадрах екс-заступник Міністра внутрішніх справ домовляється про розкрадання державного майна із керівником ДП «Спецсервіс». За цим фактом порушено кримінальне провадження №12014110100000953.

Ми вважаємо це призначення свідомим кроком до дискредитації реформи державної служби та ілюстрацією недосконалості конкурсної процедури, визначеної Урядом для оцінки кандидатів, зокрема, її непридатності до оцінки доброчесноті, що в результаті підриває довіру до держави.

Експерти РПР закликають Кабінет Міністрів України:

  1. Звернутися до Національного антикорупційного бюро України з проханням здійснити перевірку причетності Олексія Тахтая до розкрадання державного майна.
  1. Ініціювати процес підготовки змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, який дозволить оцінювати й доброчесність кандидатів, а також прямо встановити обов’язок Комісії з питань вищого корпусу державної служби оприлюднювати інформацію про персональні оцінки кандидатам, які виставляються кожним членом Комісії.
ВГОРУ