Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Громадськість закликає нардепів ухвалити пакет законопроектів, які посилять соціально-правовий захист учасників війни проти російської агресії

Громадськість закликає нардепів ухвалити пакет законопроектів, які посилять соціально-правовий захист учасників війни проти російської агресії

З моменту початку війни на Сході досі залишається не вирішеною низька важливих питань щодо соціально-правового захисту учасників АТО та підвищення обороноздатності держави. Наразі на розгляді Верховної Ради знаходиться 130 законопроектів, спрямованих на вирішення цих вкрай важливих проблем. Швидкість їх розгляду є вкрай незадовільною.

Дев’ять з цих проектів законів вже давно розглянуті і рекомендовані до прийняття за основу Комітетом ВРУ з питань національної безпеки та оборони, а також Комітетом ВРУ у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Саме тому, коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ закликає народних депутатів на найближчому пленарному засіданні з 5 по 8 грудня розглянути та ухвалити пакет з дев’яти законопроектів:

Експерти Реанімаційного Пакету Реформ наголошують: ухвалення цих законопроектів сприятиме посиленню рівня соціально-правового захисту учасників війни проти агресії Російської Федерації, укомплектованості Збройних сил України та підвищенню обороноздатності держави.

ВГОРУ