Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Громадськість закликає Міністра юстиції та Міністра економічного розвитку і торгівлі об’єднати зусилля навколо взаємної інтеграції систем електронних торгів СЕТАМ та ProZorro.Продажі

Громадськість закликає Міністра юстиції та Міністра економічного розвитку і торгівлі об’єднати зусилля навколо взаємної інтеграції систем електронних торгів СЕТАМ та ProZorro.Продажі

Антикорупційна група Реанімаційного Пакету Реформ, урядово-громадська ініціатива Разом проти корупції, громадські організації, а також міжнародні партнери одностайно підтримують ефективні й рішучі реформи в сфері публічних електронних торгів, зокрема т.зв. проблемними активами, та вітають намір Міністра юстиції Павла Петренка взаємоінтергувати Систему електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) із платформою ProZorro.Продажі.

Об’єм ринку проблемних активів в разі організації відкритих та прозорих аукціонів, у перспективі, може становити десятки мільярдів гривень на рік. Левова частка цієї суми надходитиме в реальний сектор економіки, що в умовах кризи матиме позитивні наслідки для суспільства, бізнес-середовища та держави.

Однією з ключових перешкод на шляху реалізації цих амбітних показників залишається паралельне, відокремлене функціонування систем електронних аукціонів СЕТАМ та  ProZorro.Продажі, а також – в ряді випадків – недостатній рівень доступності інформації про торги для користувачів.

Антикорупційна група Реанімаційного Пакету Реформ та урядово-громадська ініціатива Разом проти корупції закликають Міністерство юстиції та Міністерство економічного розвитку забезпечити взаємну інтеграцію систем електронних торгів СЕТАМ та  ProZorro.Продажі на базі таких принципів та технічних рішень:

Дотримання цих «червоних ліній» стане першим кроком на шляху становлення ефективної державної політики продажу активів, досягнення її максимальної прозорості та мінімізації зловживань при провадження електронних торгів.

ВГОРУ