Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Заяви > Громадськість вимагає від Верховної Ради прийняти законопроект 2966-д щодо незалежного регулятора в енергетиці

Громадськість вимагає від Верховної Ради прийняти законопроект 2966-д щодо незалежного регулятора в енергетиці

У зв’язку з проведенням важливих реформ в енергетичному секторі, експерти групи Реформування енергетичного сектора Реанімаційного Пакету Реформ звертають увагу на гостру необхідність невідкладно створити на цьому ринку незалежного та професійного арбітра.

Прийняття проекту закону №2966-д «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» поверне довіру суспільства до прийнятих Регулятором рішень і знизить рівень напруги, даючи початок повномасштабним реформам енергетичної галузі.

Рішення комісії стосуються кожного громадянина країни. Її діяльність визначає вектор розвитку економіки держави. Окрім того, на ухвалення проекту закону чекають наші європейські партнери, без цього не можливе надання чергового траншу макрофінансової допомоги.

Реанімаційний пакет реформ підтримує знайдений комітетом ПЕК Верховної Ради від 7 вересня 2016 року компроміс щодо шляхів вирішення спірних питань при обговоренні проекту закону та закликає народних обранців поєднати зусилля задля ухвалення важливого для України проекту закону 2966-д під час голосування в Раді в четвер 22 вересня 2016 року.

Експерти групи Реформування Енергетичного сектора Реанімаційного Пакету Реформ

ВГОРУ