Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Події > Громадська рада доброчесності сформована

Громадська рада доброчесності сформована

11 листопада 2016 року відбулися збори представників громадських об’єднань з обрання членів Громадської ради доброчесності.

Участь у зборах взяли представники 9 громадських об’єднань, які пройшли попередній відбір у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України. За результатами голосування було обрано 20 членів ГРД:

Варишко Петро Васильович
Верланов Сергій Олексійович
Гринь Тетяна Григорівна
Жернаков Михайло Володимирович
Козленко Володимир Григорович
Куйбіда Роман Олексійович
Марусенко Роман Ігорович
Маселко Роман Анатолійович
Маслов Леонід Клавдійович
Моторевська Євгенія Сергіївна
Савчук Андрій Володимирович
Середа Максим Леонідович
Смирнова Катерина Іванівна
Соколенко Наталія Анатоліївна
Соловйова Марина Михайлівна
Сухоставець Роман Миколайович
Титич Віталій Миколайович
Чижик Галина Віталіївна
Чорна Катерина Павлівна
Шепель Тарас Петрович

З довідкою про обраних членів ГРД можна ознайомитися ТУТ.

До Громадської ради доброчесності увійшли представники усіх дев’ятьох громадських об’єднань, які були допущені до участі у зборах: Центру демократії та верховенства права, Центру політико-правових реформ, Всеукраїнської громадянської платформи «Нова країна», Трансперенсі Інтернешнл Україна, Громадського люстраційного комітету, Асоціації правників України, Європейського виміру, Центру ЮЕЙ, Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан».

Серед обраних членів ГРД є 6 експертів Реанімаційного Пакету Реформ – фахівців з питань судової реформи: Михайло Жернаков, Роман Куйбіда, Роман Маселко, Максим Середа, Галина Чижик та Тарас Шепель. РПР і надалі наполегливо працюватиме над реформою українського правосуддя та підвищенням доброчесності суддівського корпусу.

Громадська рада доброчесності є органом, який сприятиме Вищій кваліфікаційній комісії суддів України в оцінюванні відповідності суддів чи кандидатів на посади суддів вимогам професійної етики та доброчесності. Висновок ГРД щодо невідповідності суддів та кандидатів на посади суддів таким вимогам буде включено до суддівського досьє.

ВГОРУ