Реанімаційний Пакет Реформ > Новини > Громадська організація «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір на посаду «Event менеджер»

Громадська організація «Інститут Медіа Права» оголошує конкурсний відбір на посаду «Event менеджер»

Конкурсний відбір здійснюється в рамках проекту “Реанімаційний пакет реформ (РПР) – підтримка конституційної, антикорупційної та законодавчої реформи в Україні”, який впроваджується Інститутом Медіа Права за підтримки Європейського Союзу та ПРООН.

 

Функціональні обов’язки:

– розроблення ідейного наповнення заходів (спільно з комунікаційною командою РПР)

– організація і проведення публічних заходів (акції прямої дії, офіційні заходи, кругли столі, прес-конференції, форуми тощо).

– технічне та організаційне забезпечення “івентів”

– залучення аудиторії та учасників на заходи прямої дії та офіційні заходи

–       проведення мобілізаційної роботи в середовищі РПР

–       формування бази активістів для подальшої мобілізації

–       звітування перед Радою та Координаційною радою РПР.

 

Вимоги до кандидатів:

– вища освіта;

– досвід організації та проведення івентів;

– досвід роботи в громадських ініціативах;

– високі комунікаційні навики;

– вміння працювати самостійно та у команді;

– висока мотивація.

 

Тривалість проекту: 7 місяців. Повний робочий день. Очікуваний час початку роботи: листопад 2014 р. Ймовірне продовження контракту після завершення вказаного періоду.

 

Інститут Медіа Права є неприбутковою громадською організацією, заснованою у 2005 р. Наша місія – сприяти розвитку суспільства активних громадян через підтримку громадських ініціатив, незаангажовану, професійну медіа експертизу, розробку та імплементацію якісного інформаційного законодавства, освіту, юридичний захист прав журналістів та громадян, захист свободи слова та основоположних прав людини.

Реанімаційний пакет реформ – це ініціатива громадських активістів, експертів та журналістів, які об’єднались для пришвидшення реформування країни за понад двадцятьма напрямами шляхом розробки законопроектів, досягнення їх ухвалення та контролю за їх втіленням.

Це оголошення є запрошенням на участь у відкритому тендері на закупівлю послуг згідно із Політикою закупівлі послуг Інституту Медіа Права.

Резюме та мотиваційний лист просимо надіслати на адресу cv@medialaw.kiev.ua до 19 листопада 2014 року (включно) з темою листа “Offer: Event manager”. Ми сконтактуємо із тими учасниками конкурсу, які будуть відібрані для проходження співбесіди.

 

 

ВГОРУ